Navigace

Z mé fototvorby

návštěvní kniha
Datum aktuality
9.10. 2003 Tak jsem na tyto stránky přidal Návštěvní knihu, kterou můžete hojně využívat ke vzkazům, poznámkám, připomínkám, pokecu, prostě můžete tam psát co chcete ..... když chcete :-)). Dále jsem malinko upravil kontakty, aby byly přehlednější.....
17.9. 2003 Omlouvám se všem za několik dní trvající problémy s těmito stránkami. Problémy byly na straně poskytovatele webového prostoru. Můžu být ještě rád, že jsem nepřišel o všechna data..... Snad již bude vše dobré.
25.5. 2003 Tak jsem se odhodlal udělat stránky, které by odrážely zájem o přírodu, krajinu, rozhledny, výlety, fotografování a podobné věci. Držím nám palce, aby se tyto stránky nestaly mrtvými (jako mnohé jiné).Zatím jsem sem zařadil fotogalerii. Je tam několik fotoreportáží, které by mnohým z vás mohly připomenout akce dříve konané. Průběžně se stránky budou dopl?ovat (představa - jednou až dvakrát za 14 dnů - podle uskutečněných akcí), tak uvidíme. Na těchto stránkách se budu snažit vyhnout tzv.cirkusovému nešvaru (hejblátka, cukrlátka, omalovánky atd.) a zachovám jednoduchý a přehledný ráz. Stránky nejsou ještě v konečné podobě, ale přesto si myslím, že již jsou živé Všem přeji dobré světlo a jasná jitra. Petr Postl.
[CNW:Counter]